Egitmenler

Hakkımızda

Kurumsal Eğitmen ve Örgütsel Psikoloji Uzmanı, Profesyonel Koç, Psikolojik Danışman, Hipnoterapist ve Yazar olan İnci AKTAŞ ve Özlem AKTAŞ tarafından kurulmuştur. Plena Human Bütünsel Gelişim Akademisi, öğrenen organizasyon olarak sürekli gelişime ve yeniliklere odaklanmıştır.

Kurumsal ve bireysel danışanlarımızın ihtiyaçlarına yönelik, mevcut durumu ile istenilen durumu arasındaki mesafeyi geleceğe odaklanarak kapamayı hedefleyen profesyonel bir ilişki yürütülmektedir. Yaşam hakkına ve çevreye saygı, yaratıcılık, yenilikçilik, değişime ayak uydurma, sorumluluk, güven, müşteri memnuniyeti, açık iletişim, sürekli gelişim, çözüm odaklılık, kalite, uzmanlık, takım ruhu, emeğe saygı ve bilgi paylaşımı başlıca değerlerimizdir.
Plena Human Bütünsel Gelişim Akademisi Association for Coaching üyesidir.

Şirketimizin Kuruluş Amacı

Türkiye merkezli uluslararası faliyet gösteren , insana ve gelişime değer veren, değer katan ve bütünsel bir bakış açısına sahip uluslararası bir eğitim, danışmanlık ve koçluk şirketi olmaktır. Bu noktada odağımız, kişi ve kurumlarda farkındalık kazandırarak vizyonlarını gerçekleştirecek yaklaşımlar sunmak ve mevcut durumla vizyonları arasındaki boşluğu kapatmak için danışmanlık ve koçluk yapmaktır.

Vizyonumuz

Bütünsel bakış açısıyla kişi ve kurumlarda değişim sürecini oluşturarak ülkemizde bireysel ve toplumsal farkındalığı arttıran lider firmalardan biri olmak.

Misyonumuz

Kişilerin hayatlarını, doyumlu ve dengeli yaşamalarını sağlayacak bakış açısı geliştirip yaşamlarını değiştirecek metodolojileri kullanmak ve bütünsel bakış açısıyla, evrensel değerler temelinde tüm dünya ile birikimlerimizi paylaşmaktır.

Eğitimcilerimiz

Bahar Karaca

Eğitim Danışmanı, Birey-işletme-yönetici koçu, Yönetin ve finans danışmanı, NLP uzmanı.

İnci Aktaş

Psikolojik Danışman,Bireysel ve kurumsal Profesyonel Koç, NLP Uzman,Koçluk-NLP- Hipnoz Eğitmeni, Aile danışmanı, Sosyolog,Çocuk Gelişimci,Kurumsal eğitmen, Örgüt Psikolojisi Uzmanı, Plena Human Bütünsel İnsan Gelişim Akademisi Kurucu Ortak

Plena Human Bütünsel İnsan Gelişim Akademisi Kurucu Ortak, Psikolojik Danışman, Profesyonel Koç, NLP Uzman,Koçluk-NLP- Hipnoz Eğitmeni, Aile danışmanı, Sosyolog,Çocuk Gelişimci,Kurumsal eğitmen, Örgüt Psikolojisi Uzmanı,

Özlem Aktaş

Psikolojik Danışman, Profesyonel Koç, NLP Uzman,Koçluk-NLP- Hipnoz Eğitmeni, Aile danışmanı, Sosyolog,Çocuk Gelişimci,Kurumsal eğitmen, Örgüt Psikolojisi Uzmanı, Plena Human Bütünsel İnsan Gelişim Akademisi Kurucu Ortak

Plena Human Bütünsel İnsan Gelişim Akademisi Kurucu Ortak, Psikolojik Danışman, Profesyonel Koç, NLP Uzman,Koçluk-NLP- Hipnoz Eğitmeni, Aile danışmanı, Sosyolog,Çocuk Gelişimci,Kurumsal eğitmen, Örgüt Psikolojisi Uzmanı.

Özlem AKTAŞ & İnci AKTAŞ

Psikolojik Danışman,Bireysel ve kurumsal Profesyonel Koç, NLP Uzman,Koçluk-NLP- Hipnoz Eğitmeni, Aile danışmanı, Sosyolog,Çocuk Gelişimci,Kurumsal eğitmen, Örgüt Psikolojisi Uzmanı, Plena Human Bütünsel İnsan Gelişim Akademisi Kurucu Ortak